FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWA

Specjaliści od narzędzi tapicerskich

  1. pl
  2. en

O firmie

 

Na rynku jesteśmy od 2002 roku jako firma handlowa, natomiast od 2020 roku uruchomiliśmy również własną produkcję. Poszerzamy swój asortyment zawsze dbając o jakość i zadowolenie klienta. Naszą ideą jest to, aby ciągle rozwijać się i docierać do jak największej liczby klientów, dbać o jakość usług oraz realizować najbardziej nietypowe zamówienia. Staramy się trafić bezpośrednio do klienta.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka lat temu rozpoczęliśmy swoją działalność w branży meblowej. Poszerzyliśmy swoją ofertę o komponenty do produkcji mebli tapicerowanych. Nasze doświadczenie handlowe oraz wiedza techniczna pozwoliła nam uruchomić własną produkcję zszywek. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Polsce, co pozwala nam nadzorować i weryfikować jakość produktów na bieżąco. Wszystkie komponenty używane do produkcji są w pierwszej kolejności sprawdzane przed ich wprowadzeniem do użycia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadamy duże zaplecze magazynowe, co owocuje ciągłością dostaw dla kontrahentów. Dysponujemy doświadczonym zespołem handlowców, który odpowie na każde pytanie i fachowo doradzi. Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Angażujemy się w każde zamówienie. Każdy klient jest dla nas ważny.

 

 

7 LAT GWARANCJI NA WSZYSTKIE NARZĘDZIA!!!

© 2018 by PHU Bora.